| Materiał obudowy | 304/202 / malowana na zimno |
|---|---|
| typu | Automatyczne bramki |
| System kontroli dostępu | Tak |
| Opcje | Kierunek pojedynczy / podwójny |
| Pakiet | Drewniany |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | Tak |
| Użycie | Parkingi |
| Kolor | Błyskające złoto |
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bramka obrotowa o pełnej wysokości |
| Zasilacz | AC 220 V / 110 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Srebro |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Protection Grade | IP32 |