| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bramka obrotowa o pełnej wysokości |
| Zasilacz | AC 220 V / 110 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Srebro |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Protection Grade | IP32 |
| Silnik | Odlew ze stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5 s regulowany |
| Moc | 150W |
| Napięcie | AC220V; AC110V |
| Aplikacja | Parking |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| kolor | Pomarańczowy |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| wyciągana szerokość klapy | 275 mm |
|---|---|
| maksymalna szerokość linii | 900mm |
| napięcie silnika | DC12V |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Thickness | 2.0mm |
| Dimension | 1630*1500*2300 mm |
| Pole length | 610 mm |
| Driving Force of Pole | 3 kg |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |