| Zamknij czas otwarcia | 0,5s |
|---|---|
| Obudowa zakończona | Ze stali nierdzewnej |
| Prędkość klapy | Regulowany |
| Materiał klapy | PVC |
| Fotokomórka na podczerwień | Tak |
| Napięcie | 110 V lub 220 V |
|---|---|
| Silnik | Silnik prądu przemiennego |
| Moc | 80 W |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Typ wysięgnika | dobrze |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
|---|---|
| siła napędowa | 3kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Długość Polaka | 490mm |
| Długość ramienia | 490mm |
|---|---|
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Zasilacz | 220V/110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilanie | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Kierunek obrotów | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Szybkość przesyłania | 30 ~ 40 osób / min |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Materiał silnikowy | Stal i stop aluminium |
| Materiał obudowy | 304/202 / malowane na zimno żelazko |
|---|---|
| typu | Automatyczne bramki |
| System kontroli dostępu | Tak |
| Opcje | Pojedynczy / podwójny trasa |
| Pakiet | Drewniany |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 0,5-0,9S |
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| Podanie | dla przedsiębiorstw |
| Gwarancja | 2 lata |