Wyślij wiadomość
aboutus

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
1 2 3 4
Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: WEJOIN
Ilość pracowników: 300~320
Coroczne wyprzedaże: 30000000-35000000
Rok założenia: 2004
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Założona w marcu 2004 roku firma Shenzhen WEJOIN jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży inteligentnych produktów kontroli dostępu.Posiada blisko 200 opatentowanych technologii.Jego główne produkty, w tym brama barierowa komercyjna, wysokiej jakości i średniej klasy i ekologiczna brama barierowa o zmiennej częstotliwości DC, bariera klapowa, kołowrót statywu, bariera obrotowa, brama prędkości itp., Są odpowiednie do zarządzania wjazdem i wyjazdem pojazdy i personel, takie jak szybkie bramki poboru opłat, place handlowe, obszary mieszkalne, stacje, punkty kontroli celnej itp.

 

Od 2017 roku Shenzhen WEJOIN mocno zainwestował w budowę inteligentnych linii produkcyjnych robotów.Do tej pory utworzył prawie 30 inteligentnych linii produkcyjnych robotów o rocznej zdolności produkcyjnej 300 000 zestawów, z ponad 160 zestawami sprzętu.WEJOIN to największa na świecie baza produkcyjna bram szlabanów.Zrealizowała automatyzację precyzyjnego odlewania ciśnieniowego, obróbki akcesoriów, montażu silników, montażu mechanizmów, całego montażu, pakowania itp. Stopień kompleksowej automatyzacji wynosi ponad 80%, z czego ponad 90% produkowanych części zamiennych przez inteligentne roboty, zapewniające spójność i stabilność jakości produktu.W przyszłości chińskie przedsiębiorstwa zintensyfikują wysiłki na rzecz wysokiej jakości produkcji i wysokiej jakości rozwoju.WEJOIN pomoże branży stale się rozwijać dzięki inteligentnym produktom i inteligentnej produkcji „podwójnej inteligencji”.

 

WEJOIN ma silne możliwości w zakresie innowacji i badań i rozwoju, ultra-wysoką technologię i kunszt, wprowadzając branżę w erę inteligentnych połączeń wzajemnych o zmiennej prędkości.20 września 2021 r. WEJOIN uruchomił bramę barierową 3D, która osiągnęła ultraszybkie działanie w przestrzeni 3D.Jest to pierwsza przełomowa innowacja w branży i historyczny przełom, reprezentujący doskonałe możliwości techniczne WEJOIN.Od narodzin pierwszej zintegrowanej szlabanu w 2004 r. do uruchomienia szlabanu 3D w 2021 r. WEJOIN w ciągu 18 lat przeprowadził siedem głównych zmian technologicznych szlabanu, prowadząc do ciągłego rozwoju technologii w branży.

 

Od surowców po części zamienne, a także gotowe produkty, WEJOIN jest obecnie jedynym przedsiębiorstwem krajowym, które stosuje inteligentną produkcję na dużą skalę w całym łańcuchu przemysłowym.Mając za cel standard przemysłu 4.0, WEJOIN będzie realizować zinformatyzowaną i bezzałogową produkcję, nadal zwiększać rozwój nowej technologii i inwestycje w inteligentny sprzęt do automatyzacji bram barierowych, poprawiać dokładność produkcji, żywotność i stabilność bram barierowych i uczynić je wygodniejszymi, inteligentniejszymi i bardziej niezawodnymi.

 

Innowacje technologiczne, jakość produktów i możliwości produkcyjne są siłą napędową ciągłego rozwoju firmy WEJOIN.Marka, kanały i obsługa posprzedażna to filary długoterminowego rozwoju WEJOIN.WEJOIN utworzył organizacje sprzedaży i serwisu w ponad 30 prowincjach i miastach w Chinach, dostarczając wysokiej jakości produkty i usługi ponad 3000 dystrybutorów i dostawców systemów.Produkty WEJOIN są sprzedawane na całym świecie.Stworzyła placówki usług agencyjnych w ponad 100 krajach i regionach, w tym w Meksyku, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Malezji, Turcji, Izraelu, Indiach, Tajlandii, Republice Południowej Afryki itp. Jest największym producentem szlabanów w Chinach o największym wolumenie eksportu .

 

Dzięki najwyższej jakości produktów i wysokiej jakości systemowi obsługi posprzedażnej "WEJOIN" stał się znaną na całym świecie marką bram szlabanów.Pozostań wierny pierwotnej aspiracji, ciężko pracuj, twórz każdy produkt z sercem i buduj godną zaufania jakość WEJOIN na świecie.

 

 

Chiny Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. profil firmy 0


 

Historia

Listopad 2002, WEJOIN Electron Department, poprzednik firmy WEJOIN, ma siedzibę w Gongming, Shenzhen City.Na początku jest 7 pracowników, warsztat ma mniej niż 100 metrów kwadratowych.Głównym przedmiotem działalności jest produkcja systemu sterowania drzwiami.
 

Czerwiec 2003, WEJOIN Dział Elektron rozszerza produkcję, a liczba pracowników wzrasta do ponad 30, warsztat ma ponad 500 metrów kwadratowych.Poza tym WEJOIN również zwiększa sprzedaż.
 

10 marca 2004 r., Shenzhen WEJOIN Machine & Electrical Technology Co., Ltd została założona w Biling, Pingshan, Longgang District, Shenzhen, która zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych.
 

Wrzesień 2005, chowane „urządzenia nawigacyjne projektu wózka bramowego” niezależnie opracowane przez WEJOIN, zdobyły doroczną nagrodę naukową w dystrykcie Longgang w latach 2003-2005 i zostały zarejestrowane jako osiągnięcie naukowe w dziedzinie nauki i technologii przez Biuro Nauki i Technologii w Shenzhen.
 

Wrzesień 2006, powołano oddział zamorski WEJOIN.
 

1 stycznia 2007 r. Park Technologiczny WEJOIN rozpoczął budowę, czas budowy to rok.
 

Październik 2008, powołano WEJOIN 20. biuro rynku krajowego.
 

W czerwcu 2009 r. WEJOIN wygrał „National High-tech Enterprise Award” i otrzymał „2007-2009 Longgang District Science and Technology Innovation Award”.
 

Styczeń 2010, WEJOIN Barrier Gate została nagrodzona tytułem Brand Business prowincji Guangdong w 2009 roku.
 

W maju 2011 WEJOIN nagrodził jedno z najbardziej potencjalnych przedsiębiorstw brandingowych w Shenzhen.
 

Luty 2012, Zdolność produkcyjna szlabanu osiągnęła 3000 zestawów/miesiąc.
 

Lipiec 2013, Shenzhen WEJOIN Mechanical & Electrical Co. została założona.
 

Styczeń 2014, Zdolność produkcyjna szlabanu osiągnęła 4000 zestawów/miesiąc.
 

W sierpniu 2015 r. została opracowana i pomyślnie zeszła z linii montażowej pierwsza dwubiegowa brama barierowa WEJOIN (seria szlabanów DZ01S).
 

W październiku 2016 roku WEJOIN Machinery Workshop został zmodernizowany, pierwsza automatyzacja inteligentnych robotów została wykorzystana do spawania uchwytów wysięgnika.
 

W listopadzie 2017 r. WEJOIN uruchomił i uruchomił 13 linii produkcyjnych z automatyzacją inteligentnych robotów.
 

W styczniu 2018 r. pierwsza komercyjna brama barierowa DC Servo firmy WEJOIN (seria bramek barierowych CB03) została opracowana i pomyślnie opuściła linię montażową.

 

20 września 2021 r. WEJOIN uruchomił bramę barierową 3D, która osiągnęła ultraszybkie działanie w przestrzeni 3D.Jest to pierwsza przełomowa innowacja w branży i historyczny przełom, reprezentujący doskonałe możliwości techniczne WEJOIN.

 

Chiny Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. profil firmy 0

Chiny Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. profil firmy 1

 

Usługa

System kontroli dostępu WEJOIN i związane z nim podstawowe komponenty są niezależnie projektowane i produkowane.W zestawie bramka barierowa, kołowrót statywu, bariera klapowa, barierka obrotowa i blokada parkingowa.

 

Brama szlabanowa WEJOIN jest produkowana przy użyciu najnowszych technologii, aby zapewnić inteligentną i zautomatyzowaną pracę.Jego konstrukcja konstrukcyjna obejmuje nasze niezależnie opracowane sprzęgło oraz bezpieczne i niezawodne działanie wokół tylnych przeszkód.Płyta główna wyposażona jest w interfejsy do podłączenia detektorów pojazdów, sygnalizacji świetlnej, fotokomórki na podczerwień oraz urządzeń komunikacyjnych RS485.Funkcje te mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb poszczególnych użytkowników.

 

Kołowrót statywu ma konstrukcję mechatroniczną, która obsługuje funkcje, takie jak skanowanie kart i przekazywanie dwukierunkowe.Jest wyposażony w wbudowany program do automatycznej analizy i naprawy usterek.Ramię środkowe automatycznie opadnie po wyłączeniu i podniesie się po włączeniu.Interfejs połączeniowy jest dostępny dla liczników pasażerskich i dwukierunkowych sygnalizacji świetlnej.Działając na kompletnym zestawie protokołów komunikacyjnych, kołowrót oferuje przydatne funkcje, takie jak łagodny start, ochrona przed przetaktowaniem i automatyczne wykrywanie przeszkód.

 

Precyzyjnie obrobione szlabany klapowe i szlabany obrotowe oferują pełen zakres funkcji, w tym automatyczny alarm, obejście awaryjnego otwierania bramy, zabezpieczenie przed zaciśnięciem na podczerwień, automatyczną diagnostykę usterek, blokadę przed cofaniem, a także kontrolę dostępu w jednym lub dwóch kierunkach.Automatyczne zamykanie bramy jest włączone podczas włączania.Jeżeli przejście pozostanie niewykorzystane po przyznaniu dostępu do bramy, szlaban automatycznie wydłuży czas dostępu.Okres karencji można skalibrować.

 

WEJOIN jest orędownikiem technologii i innowacji.Nasz zespół rozwoju zawodowego jest kierowany przez pana Tu – znanego eksperta w rodzimej branży.Ich ciągłe wysiłki zaowocowały ponad 100 patentami na własność intelektualną, z czego ponad 20 patentów na wynalazki.Specjalizujemy się w technologiach obejmujących systemy kontroli dostępu, bezprowadnicowe drzwi chowane, a także systemy zarządzania obiektami parkingowymi.

 

Naszej koncentracji na logistyce, zapewnieniu jakości, technologii produkcji i obrazowaniu marki towarzyszy nacisk na obsługę posprzedażową.Dzięki współpracy ponad 50 dystrybutorów na całym świecie z powodzeniem stworzyliśmy globalną sieć serwisową.Szczerzy i uważni przedstawiciele są w gotowości, aby zapewnić profesjonalną pomoc naszej cenionej klienteli.Wykorzystujemy wysoce efektywny system do prowadzenia logistyki międzynarodowej.Zamówienia są dostarczane zarówno drogą lotniczą, jak i morską w pełnych ładunkach kontenerowych lub mniejszych niż ładunki kontenerowe.WEJOIN ściśle współpracuje z zaufanymi firmami spedycyjnymi, aby zapewnić, że wszystkie dostawy są realizowane bezpiecznie, dokładnie i na czas.

 

Chiny Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. profil firmy 0

Nasz zespół

Oddział badawczo-rozwojowy
Dział badawczo-rozwojowy WEJOIN liczy 58 pracowników, dominując 10% wszystkich pracowników WEJOIN.Pod kierownictwem głównego inżyniera pana Tu Qichuna, który jest jednym z najbardziej autorytatywnych inżynierów produktów kontroli dostępu w Chinach, WEJOIN od 2004 roku opracował wiele rodzajów bramek szlabanów, bramek obrotowych, bramek prędkościowych, bram skrzydłowych.Każdego roku ulepszamy produkty wyjściowe i lunch o nowe produkty na podstawie informacji zwrotnych z rynku.Naszym celem jest wytwarzanie najbardziej odpowiednich produktów dla klientów.

 

Dział produkcji
Dział produkcyjny WEJOIN posiada sześć warsztatów zatrudniających 300 pracowników.Są to warsztat odlewniczy, warsztat elektryczny, warsztat maszynowy, dwa warsztaty montażowe, warsztat testowy.Wszystkie części do produktów WEJOIN wytwarza w fabryce WEJOIN, a następnie montuje je i testuje.WEJOIN może kontrolować jakość każdej części produktów.Naszym celem jest kontrola awaryjności produktów na poziomie 0% w okresie gwarancyjnym.

 

Dział marketingu za granicą
Dział zamorski WEJOIN zatrudnia 16 pracowników.Wszyscy mają doświadczenie w obsłudze klientów od ponad 4 lat.Do tej pory zespół ten obsługiwał klientów z ponad 80 krajów.Na całym świecie mamy 38 dystrybutorów produktów WEJOIN.Produkty WEJOIN zdobywają udział w rynku w zależności od stabilnej jakości, najwłaściwszej obsługi, konkurencyjnej ceny.sprzedaż tego zespołu wzrasta o 40% rok do roku.

Chiny Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. profil firmy 0

Szczegóły kontaktu