| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| typu | w pełni automatyczne |
| materiał motoryczny | stal i stop aluminium |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał mieszkania | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość linii | 900 mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| Czas otwarcia | 0,5s |
| Poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalna szerokość linii | 900 mm |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| materiał silnika | stal i stop aluminium |
|---|---|
| typu | w pełni automatyczne |
| materiał motoryczny | stal i stop aluminium |
| czas otwarcia | 1s |
| Packaging Details | WOODEN |
| Typ silnika | DC 24V |
|---|---|
| czas otwarcia | 1s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Packaging Details | wooden |
| material of housing | 304 stainless steel |
|---|---|
| material of flap | PVC |
| net weight | 85kg |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | T/T |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| materiał mieszkaniowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Packaging Details | wooden package |
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| materiał mieszkaniowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500pair/month |