| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Kolor obudowy | Sliver, można dostosować kolor |
|---|---|
| Wymiar mieszkalny | 362*325*1030mm |
| Korzyść | 1.5/3S lub 3/6S komponuj swobodnie |
| Kontener 20 stóp | 120set |
| Prędkość | 1,5-6s |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Stal i stop aluminium | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |