| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Napięcie | 110v 220v |
|---|---|
| Silnik | AC |
| Moc | 120W |
| Stopień ochrony | IP44 |
| typ wysięgnika | prosto |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
|---|---|
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Antykolizyjne | - Tak, proszę. |
| anty-tailgating | - Tak, proszę. |
| Temperatura pracy | -35℃ ~ +80℃ |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | Ex works |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Grubość mieszkania | 1,50 mm |
|---|---|
| Wymiar obudowy | 1235 × 280 × 1000 |
| Maksymalna nośność bieguna | 80 kg |
| Siły napędowe bieguna | 3KG |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Automatyczne |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Automatyczne |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Automatyczne |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |