| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | Silnik szczotkowy 12 V prądu stałego |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
|---|---|
| Kołowrót statywu | Silnik prądu stałego |
| Moc znamionowa | 36W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| siła napędowa | 3kg |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | bramka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
|---|---|
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Nazwa produktu | Bramka |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Prędkość tranzytu | 25~32 osoby / min |
| Moc znamionowa | 50W |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | bramka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar obudowy | 1235 * 280 * 1000 mm |