| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość bieguna | 490 mm |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Packaging Details | wooden case |
| Długość ramienia | 490 mm |
|---|---|
| Typ obudowy | typ pionowy |
| Napięcie | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Długość ramienia | 490 mm |
|---|---|
| Typ obudowy | typ pionowy |
| Napięcie | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Długość ramienia | 490 mm |
|---|---|
| Typ obudowy | typ pionowy |
| Napięcie | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Długość ramienia | 490 mm |
|---|---|
| Typ obudowy | typu mostkowego |
| Napięcie | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Długość ramienia | 490 mm |
|---|---|
| Typ obudowy | typu mostkowego |
| Napięcie | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| typ silnika | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| typ silnika | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |
| Orzecznictwo | CE,ISO,SGS |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |