| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC 220 V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Silnik napędowy | Silnik szczotkowy prądu stałego 12V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 pair per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | Stop aluminium |
| Funkcjonować | szybkie bezpieczeństwo |
| Zasilacz | AC 220 V / 110 V. |
| Rodzaj | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
| Funkcja | szybkie zabezpieczenie prędkości |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
| Funkcja | szybkie zabezpieczenie prędkości |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |
| Orzecznictwo | CE,ISO,SGS |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |
| Orzecznictwo | CE,ISO,SGS |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500 MM - 900 MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| materiał mieszkaniowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| maksymalna szerokość pasa | 1200MM |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |