| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Funkcjonować | Podczerwień |
|---|---|
| nazwa | Obrotowa Brama Barierowa |
| Moc silnika | 50 W |
| Żywotność | 3 miliony razy |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
|---|---|
| nazwa | Obrotowa Brama Barierowa |
| Kąt otwarcia | 90° |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
|---|---|
| Kąt otwarcia | 90° |
| nazwa | Obrotowa Brama Barierowa |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Żywotność | 3 miliony razy |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
|---|---|
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Funkcja | Infraczerwony |
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -35℃ ~ +80℃ |
| nazwa | Obrotowa Brama Barierowa |
| Rozmiar | 1200*200*980mm |
| Funkcjonować | Podczerwień |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość linii | 900mm |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | single core ; pojedynczy rdzeń ; double core podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Długość Polaka | 490mm |
|---|---|
| Wilgotność względna | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| siła napędowa | 3kg |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |