| Długość Polaka | 490mm |
|---|---|
| siła napędowa | 3kg |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Środowisko pracy | Wewnątrz i na zewnątrz |
| słowo kluczowe | Kołowrót statywu |
| Podawać | Przejście dwukierunkowe |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Rated Power | 50W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Napięcie silnika | DC12V |
|---|---|
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Wilgotność Temperatura | 95% |
| System wspomagający | rozpoznawanie twarzy, karta IC/ID, odcisk palca |
| Port komunikacyjny | R232 |
| Materiał obudowy | 304/202 / malowane na zimno żelazko |
|---|---|
| typu | Automatyczne bramki |
| Opcje | Pojedynczy / podwójny trasa |
| Pakiet | Drewniany |
| Obudowa gruba | 2mm |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Materiał szafy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Komunikacja | R232 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | srebro |
| Rodzaj | Kołowrót o pełnej wysokości |
| Orzecznictwo | ISO |