| Kształt | Typu mostowego |
|---|---|
| Wolt | 220 V / 110 V. |
| Moc znamionowa | 36 W. |
| częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Moc znamionowa | 36 W. |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podająca prędkość | 40 osób / min. |
| Berło | RS485 |
| Przechodzić | Bilet dwukierunkowy |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Berło | RS485 |
| Przechodzić | Bilet dwukierunkowy |
| ODM / OEM | przyjęty |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| Funkcja | bezpieczeństwo, automatyczne |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| Funkcja | bezpieczeństwo, automatyczne |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| Funkcja | bezpieczeństwo, automatyczne |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| Funkcja | bezpieczeństwo, automatyczne |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| Funkcja | bezpieczeństwo, automatyczne |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
|---|---|
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Silnik napędowy | silnik prądu stałego |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Siła napędowa Polaka | 3 kg |