| stopień ochrony | IP 32 |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| czas otwarcia | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 ze specjalnym przetwarzaniem |
|---|---|
| Materiał drzwi skrzydłowych | Szkło |
| Wymiar mieszkania | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Wymiar mechanizmu | Φ108 * 450 mm |
| Szerokość przejścia | 500 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zasilanie | DC24V |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Kolor | srebrny metalik |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czerwony i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2 s / 3-6 s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |