| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Wilgotność względna | ≤95% |
|---|---|
| stopień ochrony | IP32 |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zresetuj czas | 3s |
| Materiał silnikowy | Stal i stop aluminium |
| stopień ochrony | IP 32 |
| Czas trwania | 1s |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ boomu | proste ogrodzenie składane |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Szczegóły pakowania | karton / drewniany |
| Napięcie | 220 V / 110 V. |
|---|---|
| Silnik | Silnik prądu przemiennego |
| Prędkość | 3s, 6s |
| Mieszkaniowy | Odlew stopu aluminium |
| moc | 120 W. |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Nazwa handlowa | WEJOIN |
| Orzecznictwo | CE,ISO,SGS |
| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Housing Thick | 2mm |
|---|---|
| Housing Material | Stainless steel |
| Two Duble Routeway | Yes |
| Full Automatic | Yes |
| Wooden Package | Yes |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | Silnik szczotkowy 24 V prądu stałego |
| Prędkość przepływu | 30-40 osób na minutę |
| Pierwsze włączenie po pełnym odzyskaniu | 3s |