| typu | jedna droga / podwójna droga; jeszcze |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet drewniane |
| Czas dostawy | Od 1 do 7 dni roboczych |
| Materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiały mieszkaniowe | stali |
| Kolor | Żółty |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Antykolizyjna | tak |
| Stosowanie | Parkingi |
| kolor | Błyszczący srebrny, Błyszczący złoty |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Projekt | Brak projektu wyłącznika krańcowego |
| Kolor | Błyskające złoto |
| Waga | 65 kg |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy |
| Akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień itp |
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Komunikacja | RS232 |
| Obudowa Matetial | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110 V, 220 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| Środowisko pracy | wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500MM - 900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| stopień ochrony | IP32 |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Funkcja | Unikalny pilot zdalnego sterowania |
| Kolor | Czarny |
| aplikacji | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czerwony i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2 s / 3-6 s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |