| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy |
| Akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień itp |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalny |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 ze specjalnym przetwarzaniem |
|---|---|
| Materiał drzwi skrzydłowych | Szkło |
| Wymiar mieszkania | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Wymiar mechanizmu | Φ108 * 450 mm |
| Szerokość przejścia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Prędkość | 1S; 1S; 1.8S; 1,8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalny |
| Materiał silnika | Odlew ze stopu aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalna długość wysięgnika | 8 metrów |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500 MM - 900 MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Stal i stop aluminium | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |