| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Temperatura pracy | -40°C~55°C |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Cabinet Material | 304 stainles Steel |
|---|---|
| Wing Type | Arylic |
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Wideth | 300mm |
| Package | Wooden |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1 000 zestaw / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |