| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
|---|---|
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Maksymalna długość wysięgnika | 3 metry |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | STAL |
| Typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik piankowy |
| Maksymalna długość wysięgnika | 3 metry |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | STAL |
| Typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik piankowy |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Aplikacja | Parking |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| temperatura robocza | -40 ℃-75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s , 3 s , 6 s |
| Czas w górę/w dół | 0,9-5s |
|---|---|
| Moc silnika | 300W 220VAC |
| Temperatura otoczenia | -35°C~+85°C |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Aplikacja | Nadwymiarowy obszar przepływu ruchu |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | żółty |
| Silnik | Odlew ze stopu aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 3 ~ 5 s regulowany |
| Moc | 150W |
| Napięcie | AC220V; AC110V |
| Aplikacja | Parking |
| Maksymalna długość wysięgnika | 3 metry |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | STAL |
| Typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik piankowy |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy |
| Akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień itp |
| Napięcie | AC110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |