| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Płatności | T/T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Nazwa | Kołowrót na statywie |
|---|---|
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| Długość słupa | Długość słupa |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Środowisko pracy | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Zasilanie | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Nazwa | Pionowy kołowrót statywowy |
| Moc znamionowa | 36W |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| funkcja | W pełni automatyczny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Komunikacja | RS485 |
| Imię | Kołowrót statywowy |
| Żywotność | 3 miliony razy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Kąt otwarcia | 90° |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
| Klasa IP | IP54 |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bramka obrotowa o pełnej wysokości |
| Zasilacz | AC 220 V / 110 V. |
| Gwarancja | 1 rok |
| kolor | Srebro |
| Name | Tripod turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Kąt otwarcia | 90° |
|---|---|
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
| Moc silnika | 50 W |
| Speed | 0.5S |
|---|---|
| Gate Type | Transparent |
| Install Photocell | Yes |
| Customized | Optional |
| Closing/opening time | Adjustable |