| Długość Polaka | 490mm |
|---|---|
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| siła napędowa | 3kg |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Kształt | typu mostkowego |
|---|---|
| wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Prędkość tranzytu | 25~32 osoby / min |
| Moc znamionowa | 50W |
| Silnik napędowy | Szczotkowy silnik prądu stałego |
| Kształt | Typ mostkowy |
|---|---|
| Wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 36W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50Hz/60Hz |
| Kształt | typu mostkowego |
|---|---|
| wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| materiał silnika | aluminium aloy |
| funkcja | pełna automatyka |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szybkość biegu | 2-6 S Regulowany |
|---|---|
| Długość ramienia bariery | 3-6 metrów |
| Wilgotność względna | 30% ~ 80%, bez kondensacji |
| Napięcie wejściowe sterownika | DC24V±10%, 15A |
| Temperatura pracy (silnik) | -35℃~ + 80℃ |
| Napięcie wejściowe zasilacza | AC110 ± 10% lub AC220V ± 10% |
|---|---|
| MTBF | 5 000 000 razy |
| Materiał ramienia | Stop aluminium |
| Napięcie wejściowe sterownika | DC24V±10%, 15A |
| Szybkość biegu | 2-6 S Regulowany |