| Zasilacz | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
| Moc znamionowa | 36W |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilacz | AC220V |
| Komunikacja | RS485 |
| Kolor | srebro |
| Nazwać | Półautomatyczny kołowrót statywu |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Typ | jednordzeniowy lub dwurdzeniowy |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kierunek | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Pakiet | Z drewna |
| Moc znamionowa | 36W |
| Napięcie | 220V±10%, 110V±10% |
| Częstotliwość | 50/60Hz |