| Driving Force | 3KG |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| typ wysięgnika | Wysięgnik prosty |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulowana prędkość 1-2 s/3-5 s |
| Stosowanie | Parkingi/brama płatna/autostrada |
| typ wysięgnika | Wysięgnik prosty |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V |
| Prędkość | Regulowana prędkość 1-2 s/3-5 s |
| Stosowanie | Parkingi/brama płatna/autostrada |
| Materiał | stal i aluminium |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Driving Motor | Brushless DC Motor |
| Rated Power | 36W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Eleganckie wykończenie typu hairline | tak |
|---|---|
| Bateria | object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0) |
| Nowy produkt | tak |
| Maksymalna szerokość pasa | 600 mm |
| Grubość obudowy | Więcej niż 1,5 mm |
| Kolor obudowy | Złoto, srebro, czarny onyks, ciemnożółty, hiacynt; |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Opcjonalny |
| Opcjonalny wysięgnik | Duży ośmiokątny wysięgnik, wysięgnik wahadłowy, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik kwadratowy, wysięg |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli, fotokomórka na podczerwień, wyłącznik, regulowany wspornik ramienia, fala dociskowa, |
| Silnik | Silnik o zmiennej częstotliwości |