| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
| Modelu | WJCB02H |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Klasa ochrony | IP54 |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | Pomarańczowy |
| Długość wysięgnika | Max. 6 m |
|---|---|
| Antykolizyjna | tak |
| Odległość zdalnego sterowania | <50 metrów |
| Podanie | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy stopu |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Prędkość tranzytu | 25 ~ 32 osób / min |
| Moc znamionowa | 50W |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | single core ; pojedynczy rdzeń ; double core podwójny rdzeń |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kierunek | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy stopu |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 |
| Prędkość tranzytu | 25 ~ 32 osób / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Moc znamionowa | 36 W. |
|---|---|
| Silnik napędowy | Bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Temperatura pracy | -40 ° C ~ 55 ° C |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kształt | Typu mostowego |
| Wolt | 220 V / 110 V. |
| Moc znamionowa | 36 W. |
| Kierunek Roataing | Podwójny kierunek |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Temperature | -40°C~55°C |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Driving Motor | DC Motor |