| Prędkość tranzytowa | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość Polaka | 490mm |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| siła napędowa | 3kg |
| Motor Material | Die casting aluminum alloy |
|---|---|
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | 8 pair |
| Safety Gate | Yes |
| Protection Grade | IP32 |
| Housing Finished | Stainless Steel |
|---|---|
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Security Gate | Yes |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| materiał silnikowy | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | ogrodzenie proste składane |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Prędkość tranzytowa | 25~32 osoby / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |