| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | single core ; pojedynczy rdzeń ; double core podwójny rdzeń |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kierunek | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Silnik napędowy | silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30 ~ 40 osób / min |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Silnik napędowy | silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30 ~ 40 osób / min |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość linii | 900mm |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Zasilanie | AC220V/110V |
| Rodzaj | W pełni automatyczna bramka obrotowa z klapą |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Nazwa produktu | Bariera boomu |
| Materiał | Arkusz walcowany na zimno 2 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość wysięgnika | Maks. 6 mln (dostosowane) |
| Nazwa produktu | Bariera klapowa |
|---|---|
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| typu | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |