| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał szafy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlewany stop aluminium |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| siła napędowa | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Nazwać | Kołowrót statywu |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Moc znamionowa | 36W |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Antykolizyjne | Tak |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Przeciw szczypaniu | Tak |
| Rozmiar | 1200*300*980mm |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| siła napędowa | 3kg |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |