| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Długość ramienia | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Materiał skrzydła | Żywica lub PCV |
| Silnik | DV12V |
| Stopień ochrony | IP32 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość Polaka | 490mm |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| siła napędowa | 3kg |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Moc znamionowa | 50W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Siła napędowa Polaka | 3kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |