| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Width length | 600mm |
|---|---|
| Dimension | 1200*270*1000 |
| Motor Voltage | DC12V |
| Passing speed | 30-40 persons per minute |
| Material | SST 304 |
| OEM Prodcut | Yes |
|---|---|
| Metro Application | Yes |
| Product Material | 304 stainless steel |
| Spare Parts Changement | Yes |
| Warranty | 1 year |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
|---|---|
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Moc znamionowa | 50W |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Aplikacja | Strefa zamieszkania |
| Pakiet | drewniane opakowanie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj drewnianą skrzynkę |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni w zależności od ilości |
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilacz | 220V/110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |