| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość długość | 900mm |
| Prędkość zamykania/otwierania skrzydła | 1s |
| Skrzydło 8 par materiału | Żywica lub PCV |
| Prędkość tranzytowa | 30-40/min |
| Kształt | typu mostkowego |
|---|---|
| wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Kształt | typu mostkowego |
|---|---|
| wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Kształt | Typu mostowego |
|---|---|
| Wolt | 220 V / 110 V. |
| Moc znamionowa | 36 W. |
| częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |