| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Długość ramienia | 500–900 mm |
|---|---|
| Berło | Suchy kontakt |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | DC 24 V, szczotka |
| Prędkość przepływu | 30-40 osób na minutę |
| Motor Type | DC 24V,BRUSH |
|---|---|
| Opening time | 1s |
| Protection Grade | IP 32 |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Materiał drzwi skrzydłowych | Szkło |
|---|---|
| Wymiar obudowy | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Wymiar mechanizmu | Φ108 * 450 mm |
| Szerokość przejścia | 500 ~ 900 mm |
| Termin handlu | EXW, FOB, CIF |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Wilgotność względna | ≤90% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |