| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| materiał silnika | stal i stop aluminium |
|---|---|
| typu | w pełni automatyczne |
| materiał motoryczny | stal i stop aluminium |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| czas operacyjny | 0,9–5s |
|---|---|
| Moc znamionowa | 100W |
| Antykolizyjna | Tak |
| Długość wysięgnika | 3m / 4m / 5m / 6m |
| aplikacji | Przekroczony obszar przepływu ruchu |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| materiał motoryczny | alooj aluminiowy |
| functuion | Pełny automatyczny |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| typu | w pełni automatyczne |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 3000+SETS+ PER MONTH |
| Napięcie | 110V/220v |
|---|---|
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Nazwa produktu | bramka |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
|---|---|
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Moc znamionowa | 36W |