| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500 MM - 900 MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zasilanie | DC24V |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Kolor | srebrny metalik |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego 24V |
| materiał motoryczny | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ boomu | proste ogrodzenie składane |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Szczegóły pakowania | karton / drewniany |
| Materiał | Obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rozpoznawanie twarzy |
| Rozmiar | 7 cali |
| Środowisko pracy | wewnątrz / na zewnątrz z osłoną przeciwdeszczową |
| Aplikacja | Kontrola dostępu |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | Silnik szczotkowy 12 V prądu stałego |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | Silnik szczotkowy 12 V prądu stałego |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 ze specjalnym przetwarzaniem |
|---|---|
| Materiał drzwi skrzydłowych | Szkło |
| Wymiar obudowy | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Wymiar mechanizmu | Φ 108 * 450 mm |
| Szerokość pasażu | 500 ~ 900 mm |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |