| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| stopień ochrony | IP32 |
| Prędkość tranzytu | Prędkość tranzytu |
| czas operacyjny | 1,5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Typ wysięgnika | proste ogrodzenie składane |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| kolor | złoty, czarny |
| Podanie | parking |
| Prędkość otwierania i zamykania | 0,2 ~ 1 sekundy Regulowany |
|---|---|
| anty-tailgating | - Tak, proszę. |
| Wilgotność robocza | 90% (bez kondensacji) |
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Wielkość | 1200*300*980mm |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czerwony i niebieski |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2 s / 3-6 s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Wilgotność względna | ≤90% |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Wilgotność względna | ≤90% |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Komunikacja | RS232 |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| stopień ochrony | IP 32 |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| czas otwarcia | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |