| Moc znamionowa | 50W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Siła napędowa Polaka | 3kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Temperatura pracy | -40 ° C ~ 55 ° C |
|---|---|
| Środowisko pracy | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Materiał silnikowy | Stal i stop aluminium |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500--900MM |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Pędzel DC24v |
| Materiał obudowy | Żelazo |
|---|---|
| Prędkość silnika | Regulacja 2 ~ 6S |
| Maksymalna długość wysięgnika | 6m |
| Kolor standardowy | ciemno-szary+świeżo-szary |
| Standardowy pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40°C~55°C |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |