| Widen Wing | Yes |
|---|---|
| Customized Product | Yes |
| Running Time | 1s |
| Good Material | 304 stainless steel |
| Have Logo | Optional |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilanie | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Kierunek obrotów | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Szybkość przesyłania | 30 ~ 40 osób / min |
| Widen Wing | Tak |
|---|---|
| Dostosowany produkt | Tak |
| Czas trwania | 1s |
| Dobry materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Miej Logo | Opcjonalne |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 ze specjalnym przetwarzaniem |
|---|---|
| Materiał drzwi skrzydłowych | Szkło |
| Wymiar obudowy | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Wymiar mechanizmu | Φ 108 * 450 mm |
| Szerokość pasażu | 500 mm |
| Materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| Czas operacyjny | 3s, 6s |
| Typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiały mieszkaniowe | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ° C ~ 55 ° C |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (Schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Dimension of Housing | 1235×280×1000 |
|---|---|
| Length of Pole | 490mm |
| Net Weight | 70kg |
| Max Load-bearing of Pole | 80kg |
| Rotating Direction | Double Direction |