| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| stopień ochrony | IP 32 |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| czas otwarcia | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry contact |
| Motor Material | steel and aluminum alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow speed | 30-40 people per minute |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |