| Widen Wing | Tak |
|---|---|
| Dostosowany produkt | Tak |
| Czas trwania | 1s |
| Dobry materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Miej Logo | Opcjonalne |
| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Opening/closing time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Material | 304 stainless steel |
| Wing Type | Transparent |
| Direction | Double |
| Safety Access | Yes |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | DC 24V, szczotka |
| Wymiar mechanizmu | 108 * 450 mm |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | Silnik szczotkowy 24 V prądu stałego |
| Prędkość przepływu | 30-40 osób na minutę |
| Pierwsze włączenie po pełnym odzyskaniu | 3s |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment received |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Materiał silnikowy | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni po otrzymaniu płatności |
| Szybkość przesyłania | 30 ~ 40 osób / min |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość pasa | 500mm ~ 900mm |
| Typ silnika | DC24V; Szczotka |
| Napięcie | AV220 / AC110V |
| Prędkość przepływu | 30 ~ 40 osób na minutę |
| Prędkość tranzytowa | 30 ~ 40 osób/min |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C~55°C |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤95% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |