| Wilgotność względna | ≤95% |
|---|---|
| stopień ochrony | IP32 |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Mechanizm | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Porozumiewanie się | RS232 |
| Funkcja | Trwały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ silnika | DC 24 V, SZCZOTKA |
|---|---|
| Czas otwarcia | 1s |
| stopień ochrony | IP 32 |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Porozumiewanie się | RS485 |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania | AC220V ± 10%, 50 Hz, AC110 ± 10%, 60 Hz |
| Napęd silnika | Silnik szczotkowy 12 V prądu stałego |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |