| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40°C~55°C |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Zasilanie | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Kierunek obrotów | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Szybkość przesyłania | 30 ~ 40 osób / min |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| stopień ochrony | IP 32 |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| czas otwarcia | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |