| Materiały mieszkaniowe | Pozostałe |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnika | stal i stop aluminium |
| Rodzaj silnika | Szczotka DC24V |
| Względna wilgotność | ≤95% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery time | 7 workiing days |
| opening time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Moc znamionowa | 50W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Siła napędowa Polaka | 3kg |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronisko) |
| Długość Polaka | 490mm |
|---|---|
| siła napędowa | 3kg |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Prędkość tranzytowa | 30~40 osób/min |
| Temperatura pracy | -40 ° C ~ 55 ° C |
|---|---|
| Środowisko pracy | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Length of Pole | 490mm |
|---|---|
| Driving Force of Pole | 3KG |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Rated Power | 50W |
| Working Voltage of Motor | DC12V |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |