| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zasilanie | DC24V |
| Rodzaj | całkowicie automatyczny |
| Środowisko pracy | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
| Kolor | srebrny metalik |
| Stal nierdzewna 304 | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wilgotność względna | ≤90%, bez kondensacji |
| stopień ochrony | Ip 32 |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Wymiar mieszkania | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Długość słupa | 490 mm |
| Waga netto | 70 kg |
| Maksymalne obciążenie bieguna | 80 kg |
| Siła napędowa Polaka | 3 kg |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500-900MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Zasilanie | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Housing material | 304 stainless steel |
|---|---|
| Width length | 500MM--900MM |
| standard package | wooden package |
| leading time | 3-5 working days after payment being received |
| Protection Grade | IP32 |
| Rodzaj kołowrotu | Pełna wysokość |
|---|---|
| Pojedyncza trasa | Tak |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Produkty OEM | Tak |
| System kontroli dostępu | Dostępne |
| Speed | 0.5S |
|---|---|
| Gate Type | Transparent |
| Install Photocell | Yes |
| Customized | Optional |
| Closing/opening time | Adjustable |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 ze specjalnym przetwarzaniem |
|---|---|
| Materiał drzwi skrzydłowych | Szkło |
| Wymiar mieszkania | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Wymiar mechanizmu | Φ108 * 450 mm |
| Szerokość przejścia | 500 ~ 900 mm |