| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| stopień ochrony | IP32 |
| Prędkość tranzytu | Prędkość tranzytu |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Komunikacja | RS232 |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pełna bramka obrotowa |
| Gwarancja | 1 rok |
| typu | Pełny automatyczny |
| Środowisko pracy | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wymiar obudowy | 1000 * 160 * 680 mm |
| Napięcie | 110 V / 220 V, 50/60 Hz |
| Długość ramienia (opcjonalnie) | 500-900 mm |
| Materiał bramy | PVC |
|---|---|
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Waga netto | 140 kg |
| Szybka prędkość | 1s |
| Maksymalna szerokość przejścia | 900mm |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wymiar obudowy | 1000 * 160 * 680 mm |
| Napięcie | 110 V / 220 V, 50/60 Hz |
| Długość ramienia (opcjonalnie) | 500-900 mm |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wymiar obudowy | 1000 * 160 * 680 mm |
| Napięcie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10%, 50/60 Hz |
| Długość ramienia (opcjonalnie) | 500-900 mm |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500 MM - 900 MM |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| stopień ochrony | IP32 |