| Materiał silnikowy | Odlew ze stopu aluminium |
|---|---|
| Szybka prędkość | Tak |
| Komunikuj się z Modual | Tak |
| Brama bezpieczeństwa | Tak |
| Obudowa zakończona | Malowana proszkowo |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Moc silnika | 50 W |
|---|---|
| Napięcie wejściowe zasilania | AC100~240V |
| Napięcie wejściowe kontrolera | DC24V |
| Antykolizyjne | Tak |
| Przeciw szczypaniu | Tak |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Podanie | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| Korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Podanie | parking |
| Długość wysięgnika | Maks. 6m |
| Temperatura robocza | -40 ℃-75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s , 3 s , 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |