| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| aplikacji | parking |
| Typ wysięgnika | Wysięgnik prosty, wysięgnik ogrodzeniowy, wysięgnik składany |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
| Typ wysięgnika | Składany wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ boomu | Wysięgnik składany o 180 stopni |
|---|---|
| Woltaż | AC 110 V-265 V |
| Długość bumu | Max 6m (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ wysięgnika | 90 stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Czarny |
| aplikacji | parking |
| Typ wysięgnika | 90 stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Kolor obudowy | Czarny |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 3s, 6s |
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Czarny |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarny |
| aplikacji | dla przedsiębiorstw i instytucji |
| Gwarancja | 1 rok |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | proste składane ogrodzenie |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| Kolor | Żółty, czerwony, czarny |
| Gwarancja | 1 rok |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 0,5-0,9 S. |
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| aplikacji | parking |
| Gwarancja | 2 lata |