| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | żółty zielony |
| Typ wysięgnika | Prosty boom |
|---|---|
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| aplikacji | parking |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Typ wysięgnika | 90-stopniowy składany wysięgnik |
|---|---|
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Prędkość | Regulacja prędkości 1-2s / 3-5s |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Zasilanie | AC 220 ± 10% |
| materiał silnika | Stop aluminium |
|---|---|
| czas operacyjny | 0,5-0,9 S. |
| typ wysięgnika | Okrągły wysięgnik z włókna węglowego |
| aplikacji | parking |
| Gwarancja | 2 lata |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjne i odporne na zderzenia |
| korzyść | Wysoka jakość, obsługa i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| napięcie | 110V 220V |
|---|---|
| Silnik | AC |
| Władza | 120 W |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Typ wysięgnika | dobrze |
| Kolor obudowy | ciemnoszary + jasnoszary |
|---|---|
| Typ wysięgnika | wysięgnik ogrodzeniowy |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | prosty bom |
| akcesoria opcjonalne | Detektor pętli |
| Napięcie | AC 110 V lub 220 V. |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Kolor obudowy | Żółto-biały |
|---|---|
| Typ wysięgnika | Prosty wysięgnik |
| Napięcie | AC 110V lub 220V |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Gwarancja | 2 lata |