| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| aplikacji | parking |
| Długość belki | Maks. 6 m |
| Temperatura pracy | -40 ℃ -75 ℃ |
| Czas trwania | 1 s, 3 s, 6 s |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Komunikacja | RS232 |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Podanie | Stacje metra |
| Środowisko pracy | Wewnątrz, na zewnątrz (z namiotem) |
| Prędkość przepływu | 30~40/min |
| Silnik napędowy | DC12V |
| Materiał silnikowy | Aluminiowy stop aluminium |
|---|---|
| Opcja wysięgnika | Straight Boom |
| Najwyższa jakość | Bezpieczeństwo |
| Opcjonalna kontrola | Tak |
| Czas operacji | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| czas operacyjny | 3s, 6s |
|---|---|
| typ wysięgnika | 3 ogrodzenie |
| Kolor | Czarno -czerwona |
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość wysięgnika | Max 6M (dostosowany) |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Szerokość przejścia | 600 ~ 1100 mm (para) |
|---|---|
| Zasilacz | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
| Napięcie robocze silnika | DC24V |
| Wilgotność względna | ≤90% |
| Skrzydło | Szkło organiczne |
|---|---|
| Funkcjonować | Antykolizyjny i odporny na awarie |
| Korzyść | Wysoka jakość, serwis i cena fabryczna |
| Operacja | Dwukierunkowy |
| Stosowanie | Stacja metra, biuro, biblioteka, hotel |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Type | Brush DC24V |
| Protection Grade | IP32 |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Housing material | Stainless Steel 304 |