| Card Reader | Available |
|---|---|
| Wing Color | Red |
| OPeration time | 1s |
| Warranty | 1year |
| Alarm | Available |
| Mechainsm Dimension | 254*205*855mm |
|---|---|
| Max Lane | 600mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | Adjustable |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 50pcs/week |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Długość ramienia | 300 mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Materiał skrzydła | Żywica lub PCV |
| Silnik | DC12V |
| Stopień ochrony | IP32 |
| Materiał obudowy | 304/202 / malowane na zimno walcowanie |
|---|---|
| Złóż wniosek do hotelu | tak |
| Dostęp do czytnika kart Ssystem | tak |
| Grubość obudowy | 2 mm |
| Czas na otwarcie | 0,2s |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC220 V. |
| Porozumiewanie się | RS485 |
| Kolor | Srebro |
| Mechainsm Dimension | 282*286*875mm |
|---|---|
| Wing Length | 300mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | 5~20s |
| Zapłata | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |