| Materiał obudowy | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Napięcie | AC110V, AC220V |
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Płatności | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Napięcie | 110V/220v |
| Kierunek obrotu | podwójny kierunek |
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wskaźnik | Sygnalizacja świetlna |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Housing material | SST 304 |
|---|---|
| Width length | 600mm |
| Wing material | organic glass |
| Motor Voltage | DC12V |
| Passing speed | 30-40 persons per minute |
| Zamknij czas otwarcia | 1s |
|---|---|
| Zakończona Obudowa | Ze stali nierdzewnej |
| Prędkość klapy | Regulowany |
| Materiał klapy | Szkło Oganiczne |
| Fotokomórki podczerwone | Tak |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 900mm |
| Materiał skrzydła | Żywica lub PVC |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Metro Stations |
| Voltage | AC110V±10V,60Hz / AC220V±10% |
| Package | Wooden |
| Battery capacity | 300-500 Puffs |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 900mm |
| Materiał skrzydła | PU Rubber |
| Pakiet Standard | Pakiet drewniane |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |