| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość pasa | 500mm ~ 900mm |
| Typ silnika | DC24V; Szczotka |
| Napięcie | AV220 / AC110V |
| Prędkość przepływu | 30 ~ 40 osób na minutę |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wymiar obudowy | 1000 * 160 * 680 mm |
| Napięcie | 110 V / 220 V, 50/60 Hz |
| Długość ramienia (opcjonalnie) | 500-900 mm |
| Materiał obudowy | 210/304 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Grubość mieszkania | 2,0 mm |
| Wymiar obudowy (L * W * H mm) | 2800 * 1813 * 2400 |
| Długość słupa | 610 mm |
| Waga netto | 500 kg |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
|---|---|
| Materiał obudowy | Ze stali nierdzewnej |
| Wymiar obudowy | 1000 * 160 * 680 mm |
| Napięcie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10%, 50/60 Hz |
| Długość ramienia (opcjonalnie) | 500-900 mm |
| rozciągająca się szerokość klapy | 275 mm |
|---|---|
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| napięcie silnika | DC12V |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | in 5 working days |
| rozciągająca się szerokość klapy | 275 mm |
|---|---|
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| napięcie silnika | DC12V |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | in 5 working days |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |
| Typ silnika | DC 12V |
|---|---|
| czas otwarcia | 0,5 s |
| poziom zabezpieczeń | IP32 |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
| maksymalna szerokość pasa | 900mm |